DOĞALGAZIN İLK KIVILCIMI ÇAKTI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy ilçesinde ilk doğalgaz abonesi olan Mehmet Acar’ın evine misafir olarak doğalgazın Acar ailesine ve tüm Şarköy halkına hayırlı olmasını temenni etti.
10 11 2019
227 kez okundu

2017 yılında Şarköy ilçesinde başlatılan doğalgaz bağlantı çalışmalarında sona gelindi ve Şarköy ilçe merkezi başta olmak üzere bazı mahallelerde doğalgaz kullanımına başlandı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da bu kapsamda ilçede ilk doğalgaz abonesi olan Mehmet Acar isimli vatandaşın evine misafir olarak doğalgazın Acar ailesine ve tüm Şarköylülere hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.
‘HALKIMIZIN YARARINA OLAN ÇALIŞMALARI DESTEKLİYORUZ’
Doğalgaz kullanımı ile birlikte çevre kirliğinin önüne geçileceğini ifade eden Başkan Kadir Albayrak, “Doğalgaz hizmetine kavuşan vatandaşlarımızın mutluluğunu paylaşıyoruz. Acar ailesine doğalgaz için hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine kahve ve börek ikramı için teşekkür ediyoruz.  Büyükşehir Belediyesi olarak, halkımızın yararına olan her türlü çalışmayı destekliyoruz. Doğalgaz hatlarının kurulumu esnasında yapılan kazı çalışmalarının üstyapıda meydana getirdiği olumsuzlukları Şarköy Belediyemiz ile iş birliği içerisinde çalışarak en kısa zamanda gidereceğiz. Tüm bu hizmetlerin Şarköy halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 
Acar ailesine ziyarette, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var da Başkan Kadir Albayrak’a eşlik etti. 
Ahmet Can AYDIN

Whatsapp
google_160x600