DEVRİM WEB TV’NİN YAYIN HAYATI HIZLA DEVAM EDİYOR

Çorlu’da yeniliklerine bir yenisini daha ekleyen Gazetemiz DEVRİM’in, Web TV üzerinden yaptığı yayınlar hız kesmeden devam ediyor.
16.05.2018
845 kez okundu

Bölgede 51 yıllık yayın hayatı, bilgi ve tecrübesi ile okuyucularına hizmet veren Gazetemiz DEVRİM, yeni projesi olan DEVRİM Web TV, yayın hayatını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Esra Yüksel’in sunduğu “Siyaset Saati” isimli programda geçtiğimiz gün 12.00’de Devrim Web TV’nin konuğu CHP Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Cem Albal olurken saat 14.00’te AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Abdullah Öge ve 19.00’da da gerçekleştirilen canlı yayın ile AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Kerim Atalay oldu. Siyasete dair tüm konuların akıcı bir şekilde gerçekleştirildiği programda konuklar, program sunucusu Esra Yüksel’in yerel ve genel konulardaki sorularını yanıtladı.

Oldukça büyük bir beğeni ile takip edilen programlara izleyiciler de yoğun bir katılım gösterdi. Gerek konuklara hazırlanan sorular ve gerekse takipçilerden gelen soruları yanıtlayan Albal, Öge ve Atalay, partilerinin seçim çalışmaları, hedef ve projeleri, gerçekleşen ittifaklar, yerel sorunlar ve gündem ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

YAYINLARIN TEKRARINI İZLEYEBİLİRSİNİZ
Gerçekleşen yayınları DEVRİM Gazetesi Facebook hesabından yapan DEVRİM Web TV’deki canlı yayınları tekrar izleyebilir, fikir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Tutku AKBAŞ