ÇORLU'YU KONSER İLE Mİ KANDIRACAKSINIZ ?

16.10.2018
4485 kez okundu
zafer.alpaslan@devrim.com.tr

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çorlu halkı için bir konser düzenleyeceğini sosyal medya üzerinden duyurdu. Arkasından bu kez Çorlu Belediyesi 1 Kasım Çorlu'nun Kurtuluş Günü için Bengü konseri düzenleyeceğini duyurdu. Bu organizasyon giderlerinin de Çorlu Belediyesi bütçesinden karşılanacağını bilgisini aldık.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çorlu Belediyesi'nin yatırım performansı herkesin bildiği gibi yerlerde sürünmektedir. Bütçe olarak iki belediyede iflas etmiş durumdadır. Yaşadığımız ilçedeki hizmet yetersizliğini hepimiz görmekteyiz.

Yollar, alt yapı rezaleti ve belediyenin taşeron borçlarını ödemek için arsalarını haraç mezat sattığı bir dönemde ,bu paraları nasıl sokağa atabiliyorsunuz ?

Bu halktan hiç mi utanmıyorsunuz ?

Hala milleti bu palavralarla kandırmaya çalışıyorsunuz. Ama o tren kalkalı çok oldu. İnsanlar ekonomik anlamda sıkıntı içinde yaşarken belediye tarafından hiçbir şekilde hizmet alamıyorken dalga geçer gibi konser bahanesiyle bu halkı uyutmaya çalışıyorsunuz. Ama bu sıkıntıları "İçimizden biri bizim Ahmet ve yardımcıları" çekmiyor. 10 seneden beri Çorlu Belediyesi'ne yaslanarak maaşlarını alıyorlar makam araçlarıyla geziyorlar her türlü imkanından faydalanıp keyiflerine bakıyorlar... !! Hamasi sloganlarla bir 5 seneyi daha kıvırabilir miyiz derdine düşmüşler. Halkımız bunlara günü geldiğinde dersini çok güzel verecektir. İşte o zaman ömürlerinin sonuna kadar Bengü ve Ferhat Göçer dinleyebilirler. Çünkü Çorlu halkının bu palavralara artık karnı tok !!!