ÇORLU’YA ZİYARETÇİ AKINI OLDU

Türkiye’nin en büyük açık hava fuarlarından biri olan ve her yıl ülkemizin çeşitli yerlerinden 300 binden fazla ziyaretçiyi Çorlu’ya çeken Tarım Fuarı ve Çorlu Alışveriş Fuarı sona erdi.
04.08.2018
473 kez okundu

Renkly Fuarcılık tarafından Çorlu’da gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük açık hava fuarlarından biri olan ve ülkemizin çeşitli yerlerinden 300 binden fazla ziyaretçiyi Çorlu’ya çeken Tarım Fuarı ve Çorlu Alışveriş Fuarı sona erdi. Bu yıl fuara Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Çorlu Belediyesi ve Çorlu Kaymakamlığı da destek vererek Çorlu’nun tanıtımında önemli bir rol oynadı. Seyahat acentelerinin de desteği ile fuara bu yıl yerli ve yabancı birçok ziyaretçi çekildi. Başta Bulgaristan ve Yunanistan olmak üzere Romanya ve Makedonya’dan da birçok ziyaretçi geldi.
ÇORLU VE BÖLGE ESNAFI MEMNUN
Çorlu Alışveriş Fuarı’nda stand açan Çorlulu ve diğer ilçelerden gelen esnafın da yüzü güldü. Özellikle de hafta sonu ve akşam saatlerinde binlerce ziyaretçinin fuar alanına geldiğini söyleyen esnaflar, düzenlenen fuardan memnun olduklarını ve gelecek yıllarda da ÇAF’ta yerlerini alacaklarını söyledi.
Tutku AKBAŞ