ÇORLU’YA GURUR YAŞATTI

Gönüllü Hizmet Vakfı Aysel Abdullah Öğücü Ortaokulu öğrencileri Halilcan Karabalık ve Abdulhalik Kılıçkaya, Ankara Spor Lisesi’ne girmeye hak kazandı.

Geçtiğimiz eğitim ve öğretim yılı içerisinde birçok alanda sportif başarı elde eden Gönüllü Hizmet Vakfı Aysel Abdullah Öğücü Ortaokulu, başarılı iki öğrencisinin Türkiye Voleybol  Federasyonu’nun Ankara’da bulunan spor lisesine girmeye hak kazanmasının mutluluğunu yaşadı. Okul Müdürü Fatih Yazganoğlu yaptığı açıklamada, “2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında üç il birinciliği kazandık. Voleybol Yıldız Erkeklerde Ulusal Yarı Finallere katıldık. Okulumuz öğrencilerinden Halilcan Karabalık ve Abdulhalik Kılıçkaya, Türkiye Voleybol  Federasyonu’nun Ankara’da bulunan öğrencilerin yemek ve pansiyon masraflarının karşılandığı spor lisesine girmeye hak kazandı. Bu başarıda emekleri olan başta Canan Kılınç, Rahman Kurul öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.
DEVRİM Gazetesi ailesi olarak bizde Çorlu’ya gurur yaşatan Halilcan Karabalık ve Abdulhalik Kılıçkaya’yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Tutku AKBAŞ

 

Diğer Haberler

Polis oto pazarlarını didik didik aradı

Polis oto pazarlarını didik didik aradı

Tekirdağ’da faaliyet gösteren oto pazarına yönelik, polis ekipleri tarafından uygulama gerçekleştirildi. Uygulamada herhangi bir suç unsuruna rastlanılmadı.
TARLA GÜNÜ DÜZENLENDİ

TARLA GÜNÜ DÜZENLENDİ

Ergene’de İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Oleik Ayçiçeği tanıtımı yapılıp, Tarla Günü düzenlendi.
8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı

8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı

Geleneksel hale gelen ve bu yıl 8.'si düzenlenen Çorlu Belediyesi Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı.
TEKİRDAĞ RAKISI TEKİRDAĞ’DA KALMALI

TEKİRDAĞ RAKISI TEKİRDAĞ’DA KALMALI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, MEY Tekirdağ İçki Fabrikası ve Şarköy İçki Fabrikası’nın son durumu ile Büyükşehir Belediyesi’nin güncel çalışmaları hakkında basın toplantısı gerç...
Akın akın dönüyorlar: Kuyruk 4 kilometre

Akın akın dönüyorlar: Kuyruk 4 kilometre

Yıllık izinlerini memleketlerinde geçirip Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yaşadıkları bölgelere dönen gurbetçiler, Kapıkule’de 4 kilometre kuyruk oluşturdu. Sağanak yağışın altında Kapıkule’den çıkış y...
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster