ÇORLU’YA GURUR YAŞATTI

Gönüllü Hizmet Vakfı Aysel Abdullah Öğücü Ortaokulu öğrencileri Halilcan Karabalık ve Abdulhalik Kılıçkaya, Ankara Spor Lisesi’ne girmeye hak kazandı.
01.08.2017
941 kez okundu

Geçtiğimiz eğitim ve öğretim yılı içerisinde birçok alanda sportif başarı elde eden Gönüllü Hizmet Vakfı Aysel Abdullah Öğücü Ortaokulu, başarılı iki öğrencisinin Türkiye Voleybol  Federasyonu’nun Ankara’da bulunan spor lisesine girmeye hak kazanmasının mutluluğunu yaşadı. Okul Müdürü Fatih Yazganoğlu yaptığı açıklamada, “2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında üç il birinciliği kazandık. Voleybol Yıldız Erkeklerde Ulusal Yarı Finallere katıldık. Okulumuz öğrencilerinden Halilcan Karabalık ve Abdulhalik Kılıçkaya, Türkiye Voleybol  Federasyonu’nun Ankara’da bulunan öğrencilerin yemek ve pansiyon masraflarının karşılandığı spor lisesine girmeye hak kazandı. Bu başarıda emekleri olan başta Canan Kılınç, Rahman Kurul öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.
DEVRİM Gazetesi ailesi olarak bizde Çorlu’ya gurur yaşatan Halilcan Karabalık ve Abdulhalik Kılıçkaya’yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Tutku AKBAŞ