ÇORLUSPOR1947`YE 4. KEZ SAĞLIK SPONSORU OLDU

Çorlu Özel Reyap Hastanesi ve Çorluspor1947 Kulübü arasında 2017 – 2018 sezonunu kapsayan sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.
13.11.2017
417 kez okundu

Özel Reyap Hastanesi’nde gerçekleştirilen törende hastanenin Başhekimi Hıdır Yüksel, Çorluspor 1947 Kulübü Başkan Vekili Tarık Yıs, futbolcular, teknik heyet ve hastane yönetimi hazır bulundu. Çorluspor 1947 Kulübü Başkan Vekili Tarık Yıs gerçekleştirilen protokol imza töreninde teşekkür konuşması yaparken; “Çorlumuzun en önemli sağlık kuruluşlarının başında gelen Özel Reyap Hastanesi ile 4. kez sağlık sponsorluğu anlaşmasını imzalıyoruz. Sağlık anlamında en üst düzeyde hizmet veren böylesine önemli bir kuruluş ile sponsorluk anlaşmamızın yenilenmesinden dolayı duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Özel Reyap Hastanesi’nin yönetim, doktor ve personeline başarılar diliyorum” dedi.
BAŞARILARI MUTLU EDECEK
Özel Reyap Hastanesi Başhekimi Hıdır Yüksel ise futbolcuların sakatlıktan uzak bir sezon geçirmesi temennilerinde bulunurken; “Çorluspor 1947 kulübümüze sağlık sponsoru olmaktan dolayı mutluyuz. Sportif anlamda gelecek başarılarda Çorlu halkını ve bizleri de mutlu edecektir. Kendilerine ve tüm ekibe başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
FUTBOLCULARA BÜYÜK İNDİRİM
Hastanede gerçekleşen sağlık sponsorluğu sözleşmesinin imzalanmasının ardından Çorlu Özel Reyap Hastanesi yetkilileri ve Çorluspor1947 takımı hatıra fotoğrafı çektirdi. Geçtiğimiz senelerdeki sağlık konularında Çorlu Özel Reyap Hastanesi’ni çok başarılı bulan Çorluspor1947 yönetimi, kadrosunda uzman doktorlar bulunan hastaneyi bir kez daha tercih etti. İmzalanan protokol çerçevesinde futbolcuların müsabakalarda meydana gelebilecek sakatlanmalarında acil servisteki tüm müdahale ve muayeneleri ücretsiz olacak. Müsabakalar dışında olan muayenelerinde yüzde 50 indirim imkanı sağlanırken 1. derece yakınlarına da yüzde 20 oranında indirim yapılacak.
Tutku AKBAŞ