ÇORLU SPOR TÜRKİYE 2. LİGİNDE

Çorluspor Voleybol takımı Türkiye Erkekler Voleybol 2. Ligi’nde mücadele edecek. Genç ve yetenekli sporculardan oluşan voleybol takımı Antrenör Rahman Kurul yönetiminde mücadele verecek.
07.10.2017
700 kez okundu

Çorluspor Kulübü Başkanı Tezcan Özbaşaran ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile 4 Ekim Çarşamba günü sezon açılışı gerçekleştirildi. Voleybol Şube sorumlusu Müsellem Görgün açılışın ardından yaptığı konuşmada; “1947 yılında kurulmuş bulunan Çorlusporumuzun futbolda başarılar ile dolu geçmişine yenilerine eklemek düşüncesinden yola çıkarak yaptığımız çalışmalar meyvesini vermiştir. 2017 - 2018 sezonunda Antrenör Rahman Kurul ile TVF Erkekler 2. Ligi’nde ilçemizi temsil edeceğiz. Öncelikli amacımız burada kalıcı olmak, ardından da benimde canlı olarak tanık olduğu Çorlu’muzu Türkiye Voleybol Erkekler 1. Liginde başarılı bir şekilde temsil eden Kültürspor’un başarısını tekrar etmek.”
SEZONUN İLK MAÇINA DAVET
“Kulüp adı farklı da olsa efsanenin geri dönüşünü sağlamak ve şimdiki adı Efeler Ligi olan birinci lige çıkarak ilçemizi en iyi şekilde temsil etmektir. Bu konuda bizden yardımını esirgemeyen ve daha sonrada esirgemeyecek kişi ve kurumlara teşekkür ederiz. 15 Ekim 2017 Pazar günü saat 14.00’te Çorlu Kapalı Spor salonunda S.G.K. Spor kulübü ile yapacağımız sezonun ilk maçına bütün sevenlerimizi bekliyoruz” dedi.
Şerife YILDIZ