ÇORLU SABAH NAMAZINDA BULUŞTU

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat’ın Doğu’sunda gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı sebebi ile Çorlu Kaymakamlığı, Çorlu Belediyesi ve sivil toplum kuruluşları sabah namazında bir araya gelerek Mehmetçik için dua etti.
11 10 2019
762 kez okundu

Çorlu Kaymakamlığı, Çorlu Belediyesi ve sivil toplum kuruluşları, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat’ın Doğu’sunda gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı sebebi ile Süleymaniye Camii’nde sabah namazında Mehmetçik için dua etti. Yoğun bir katılımın olduğu etkinlik sonunda Gazetemiz DEVRİM’e açıklamada bulunan Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, “Bugün Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile beraber Kaymakamlığımız, vatandaşlarımız ve daire müdürlerimizle beraber Süleymaniye Camii’nde Fırat’ın Doğu’sunda Barış Pınarı Harekatı’nı yöneten askerlerimize dua etmek için sabah namazında bir araya geldik. Allah onların ayağına taş değdirmesin, muvaffakiyetler ihsan etsin. Dualarımız askerlerimiz için. Çok güzel bir katılım oldu. İnşallah çok kısa bir süre içinde askerlerimiz zaferle dönecek.”dedi.


BELEDİYE ÇORBA İKRAM ETTİ
Düzenlenen programın sonunda Çorlu Belediyesi Aş Evi de vatandaşlara çorba ikramında bulundu.
Programa Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı’nın yanı sıra Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, MHP Çorlu İlçe Başkanı İlhan Ermeydan, Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Murat Vakitçi, Büyük Birlik Partisi Çorlu İlçe Başkanı İsmail Ceylan, MHP Çorlu Belediye Meclis Üyeleri Cüneyt Ergün, Polat Türkoğlu, Türk Kızılayı Çorlu Şubesi Başkanı Alican Yılmaz, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Temsilcileri, Okul Müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.


Levent SİLİSTRE

Whatsapp
google_160x600