ÇORLU BU DÜĞÜNDE BİR ARAYA GELDİ

Çorlulu sevilen sanatçı Canan Şimşek Kosva ile eşi Fatih Kosva’nın çocukları Muzaffer Kaya’nın sünnet düğününde iş, siyaset ve müzik camiası bir araya geldi.
09.08.2018
1802 kez okundu

Çorlu’da yaptığı birçok başarılı konser ve sosyal sorumluluk projeleri ile tanınan Çorlulu sanatçı Canan Şimşek Kosva ile eşi Fatih Kosva’nın çocukları Muzaffer Kaya Kosva’nın sünnet düğününde iş, siyaset ve müzik camiasından birçok isim bir araya geldi. Düğüne gelen tüm davetlileri kapıda karşılayan Kosva Ailesi, unutulmaz bir gece yaşattı. Bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür eden Kosva çifti, “Çok heyecanlıyız ve mutluyuz. Bu günümüzde yanımızda olan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI
Düğün törenine katılan davetlilere teşekkür konuşması gerçekleştiren Muzaffer Kaya Kosva, “Başta ailem olmak üzere doğumumu gerçekleştiren doktoruma, öğretmenlerime, misafirlerimize ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Muzaffer Kaya Kosva, konuşması sırasında duygu dolu anlar yaşarken, düğüne katılan davetliler de moral alkışı yaparak destek oldu.
KONSER GİBİ DÜĞÜN OLDU
Canan Şimşek Kosva ve Fatih Kosva’nın açılış dansı ile başlayan düğünde Kosva çiftini sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Beraber sahne aldığı ekip arkadaşlarının yanı sıra ünlü dansöz Didem’de yaptığı kıvrak dans şovu ile davetlilerden büyük alkış aldı. Gece boyunca müziğin, dansın hakim olduğu düğün, tam bir konser havasında geçerken Canan Şimşek Kosva da davetlilerin isteğini kırmayarak en güzel şarkılarını oğlu Muzaffer Kaya ve eşi Fatih Kosva’ya armağan etti.
Beycan KORKMAZ