CHP’DEN ÇORLU’DA GÖVDE GÖSTERİSİ

Cumhuriyet Halk Partisi Çorlu İlçe Örgütü, Çorlu’da Tekirdağ, Trabzon, İstanbul, Zonguldak, Çanakkale ve Balıkesir milletvekillerinin de katılımı ile esnaf ziyareti gerçekleştirip gövde gösterisi yaptı.
11.06.2018
1321 kez okundu

CHP Çorlu İlçe Örgütü tarafından 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlere kadar başlatılan seferberlik kapsamında CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ve Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Çorlu Belediyesi Başkanı Ahmet Sarıkurt, Belediye Başkan Yardımcıları ve meclis üyelerinin de katılım sağladığı esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. İlk olarak CHP Çorlu İlçe binasında yapılan basın toplantısında CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, “24 Haziran seçimlerine çok az kaldı. Çorlu CHP İlçe Başkanı olarak seferberlik ilan ettik. Her akşam Çorlu’yu adım adım geziyor. Bugün de güçlü bir ekibimiz ile Çorlu’yu karış karış gezeceğiz” dedi. Daha sonra söz alan CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten ise, “Gerçekten Tekirdağ’da seçim heyecanı her alanda kendini hissettiriyor. 24 Haziran Türkiye’nin aydınlığa ulaştığı gün olacak. Bugün aramızda olan ve bizlere destek veren milletvekillerimize teşekkür ediyorum” dedi.

CHP İKTİDAR, İNCE CUMHURBAŞKANI OLACAK
Ev sahibi milletvekili olarak konuşma yapan CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü ise, “Hepimiz elimizi taşın altına koyduk ve bir yola girdik. Bu yolun sonunda inşallah CHP iktidar, Muharrem İnce de Cumhurbaşkanı olacak. Bugün Çorlu’yu karış karış gezerek vatandaşlarımızla buluşacağız. Bu yolda hepimiz birbirimize kenetlendik” dedi.

KÖPRÜLÜ’YÜ BAKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ
Düzenlenen basın toplantısında selamla konuşmaları gerçekleştiren Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Köprülü’yü daha Gençlik ve Spor Bakanı olarak görmek istediklerini söyledi. Havutça, “24. Dönemde meclise giren en genç milletvekiliydi. İnşallah da Köprülü’yü Gençlik ve Spor Bakanı olarak görmek istiyoruz. Biz artık muhalefetin değil, iktidarın milletvekili olmak istiyoruz” dedi. Köprülü, “Milletvekili arkadaşlarımın teveccühü. Biz CHP’nin iktidar olması, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olması için çalışıyoruz. Arkadaşlarım bu şekilde söyledi. Bu benim hesabım değil, benim hesabım Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapmaktır” dedi.
PARTİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİLER
Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ve Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Çorlulu ve Tekirdağlı vatandaşlara teşekkür ederek 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde partilerine destek istedi.

ESNAF ZİYARETİ YAPILDI
Düzenlenen basın toplantısının ardından CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ve Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, Çorlu Belediyesi Başkanı Ahmet Sarıkurt, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve partililer, Atatürk Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Omurtak Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundu.
Tutku AKBAŞ