CHP İLÇE ÖRGÜTÜNDEN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Malkara ilçe Başkanı Hülya Ertan, CHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Yusuf Bakla, Esat Kahyaoğulları ve Melih Gürsel, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla gazetemiz ilçe temsilciliğine gerçekleştirdikleri ziyarette,Devrim Gazetesi çalışanlarının Gazeteciler Günü’nü kutladı.
11.01.2018
282 kez okundu

CHP İlçe Başkanı Ertan, farklı görüş ve düşüncelerin seslendirilmesine olanak sağlayan ve emeğiyle toplumu bilgilendirme görevini yerine getiren basın mensuplarına baskısız ve sansürsüz bir çalışma yaşamı temennisinde bulundu.
Konuşmasında, Malkara Belediyesi’nin çalışmalarına dikkat çeken Hülya Ertan, “Her geçen gün gelişen, modernleşen, hemşehrilerimizin hak ettiği Malkara inşa ediliyor. Yıllar sonra, ilçemizde Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını gerçekleştiren CHP’li Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul’a ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a ilçem adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
Bizim insanımız kadirşinastır. Kendileri için yapılan çalışmaları, harcanan emeği asla unutmazlar. Bizler Malkaralı olarak kattıkları değerlerden dolayı çok mutluyuz.”
DEDİKODU SİYASETİNDEN MEDET UMMAYIN!
“Tabii mutlu olmayanlar da var. Görüyorum ki kendi küçük siyasi çıkarları için Malkara’ya yapılan yatırımları gölgelemek, hatta engellemek çabasındalar. Hala dedikodu siyasetinden medet bekleyenler var. Malkara artık değişti, ilçemizi artık küçük bir grup değil Malkara halkı yönetiyor. Bundan rahatsız olanlar ise çamur atarak iz bırakma sevdasındalar. O arkadaşlara siyaset yapan arkadaşınız olarak bir tavsiyede bulunuyorum. Siyaseti siyaset yaptığınız yere değer katacak şekilde yapın. Yaşadığınız yerde dedikodu kültürünü yaygınlaştırarak, yatırım almasını engelleyerek, yapılanları gölgeleyerek, Malkara için gecesini gündüzüne katan insanlara çamur atarak yapmayın. Bu anlayış size hiçbir şey kazandırmadığı gibi Malkara’mıza çok şey kaybettirir” dedi
Önder TABAK

Firma Rehberi