CHP HEYETİ TEKİRDAĞ İŞ DÜNYASI İLE BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, CHP İstanbul Milletvekili Saliha Sera Kadıgil Sütlü, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, İl ve İlçe Yönetiminden yetkililerle Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundular.
18.09.2018
400 kez okundu

Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Tanrıöver, Mithat Saygı, Yılmaz Emer, Tekirdağ TSO Meclis Katip Üyesi İbrahim Aksoy ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.
Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık CHP Heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kıymetli misafirler sizleri şahsım ve kurumumuz Tekirdağ TSO adına saygıyla selamlıyor hoş geldiniz diyorum. Tekirdağ, ülke ekonomisinde ilk on il içerisinde yer alarak sağladığı katkı ile önemli şehirlerden biridir. Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar tüm sektörleri etkilemekle birlikte, yaşanılan sorun ve çözüm önerileri gerek üst kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, gerekse bizleri ziyaret eden siyasi yetkililerimizle paylaşıyor ve gerekli adımların atılmasını için öncülük ediyoruz. Bu kapsamda bugün bir arada olmaktan, istişare etme fırsatı bulmaktan dolayı ziyaretiniz adına sizlere teşekkür ediyorum dedi.
Ziyarette öne çıkan gündem maddesi ise tüm zorlukların ve sıkıntıların birlikle, beraberlikle aşılabileceği, iş dünyası temsilcileri ile daha sık bir araya gelerek istişare etmenin faydalı olacağı belirtildi. CHP Heyeti ile gündeme ilişkin konular görüşüldükten ve fikir alışverişinde bulunulduktan sonra ziyaret sona erdi ve heyet odamızdan ayrıldı.


Beycan KORKMAZ

 

Etiketler:
Tekirdağ
TSO
Chp