CENGİZ KURTOĞLU SARIER’İ ZİYARET ETTİ

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, AK Parti Ergene İlçe Başkanı Hamdi Sarıer’i makamında ziyaret etti.
11.07.2018
886 kez okundu

Arabesk ve Fantezi müziğinin önde gelen isimlerinden olan ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, AK Parti Ergene İlçe Başkanı Hamdi Sarıer ile bir araya geldi. AK Parti Ergene İlçe Başkanlığında gerçekleşen ziyarette Kurtoğlu, Çorlu’da yaşanan elim tren kazası sonucu hayatını kaybeden vatandaşları rahmetle andığını ve yaralılara da acil şifalar dilediğini belirtti. Kurtoğlu, “Ergene’yi çok seviyorum ve aynı zamanda Hamdi Sarıer arkadaşımı tebrik etmek için ziyaret ettim. Ayrıca geçtiğimiz günlerde yaşanan tren kazası sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımızı da rahmetle anıyor, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Bu kazada teknik olarak ne gerekiyorsa yapılması, davalar sonucunda kimin haksız kimin haklı olduğunu yargının ortaya çıkarmasını istiyorum” dedi.
LİSTELERDE 1 NUMARA OLDUK
Yeni çıkan Usta-Çırak Albümü ile ilgili olarak da açıklama yapan Kurtoğlu, “Sevgili kardeşim Hakan Altun ile çok güzel ve başarılı bir işe imza attık. Şu anda 1 numara olduk. Disiplini hiçbir zaman elden bırakmayarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
ZEYTİN DALI ATKISI HEDİYE ETTİ
Cengiz Kurtoğlu’na gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür eden Sarıer, günün anısına Kurtoğlu’na Zeytin Dalı Harekatı sırasında yapılan atkı hediye etti. Sarıer, “Biz 68 kuşağının hayal dünyasını süsleyen ve en güzel zamanlarımızda taht kuran Cengiz Kurtoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Tutku AKBAŞ