ÇALIŞMALAR TEHLİKE SAÇIYOR!

Omurtak Caddesi Cezaevi’nin bulunduğu bölgede TREDAŞ tarafından başlatılan çalışmalar hem korkutuyor hem de tehlike saçıyor.
10 10 2019
526 kez okundu

Çorlu’da Omurtak Caddesi Cezaevi’nin bulunduğu noktada geçtiğimiz hafta başlatılan çalışmalar vatandaşların tepkilerine neden olurken alınmayan tedbirler nedeniyle çalışmalar tehlike saçıyor. 
TEDBİRSİZ ÇALIŞMALAR KORKUTUYOR
Kaldırım kenarlarında bırakılan gelişigüzel çukurlar ve açık halde bırakılan kablolar tehlike saçıyor. Alınmayan tedbirlere tepki gösteren vatandaşlar; “Bu kadar tedbirsiz çalışma bizleri korkutuyor. Açılan yarım metrelik çukurlar ve çukurlardan dışarıya çıkan açık halde bırakılmış kablolar bizleri tedirgin ediyor. Böyle gelişigüzel çalışma mı olur? Kablolar olduğu gibi açık halde bırakılmış, bunları hiçbir yetkili neden denetlemiyor?” diye konuştular.


BURADA BİR ÇOCUK YARALANSA SORUMLUSU KİM OLACAK?
Hava karardığı zaman açılan gelişigüzel çukurlara bir insanın düşebileceğini belirten çevre sakinleri; “Çevresine hiçbir tedbir alınmamış, bunu TREDAŞ nasıl yapıyor, anlayamıyoruz. Hava karardığı zaman buraya birisi dikkat etmese ve düşse bunun sorumlusu kim olacak? Burada bir çocuk yaralansa bunun hesabını kim verecek? TREDAŞ’ın buraya acil önlemler almasını istiyoruz. Gelişigüzel çalışmalar pek çok kişinin yaralanmasına neden olabilir” şeklinde konuştular.
 Kaldırım kenarlarında açılan çukurlar ile hiçbir şekilde alınmayan güvenlik önlemleri ve açıkta bırakılan kablolar vatandaşları tedirgin ediyor.


Levent SİLİSTRE

Whatsapp
google_160x600