ÇAĞDAŞ KARADENİZLİLER DERNEĞİ SEÇİMİ YAPILDI

Çorlu’da yeni kurulan Çağdaş Karadenizliler Kültürel Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği başkan ve yönetim kurulu yapılan genel kurul ile belirlendi.
08.11.2018
330 kez okundu

8 Mayıs 2018 tarihinde kurulan Çağdaş Karadenizliler Kültürel Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, yaptığı ilk genel kurul ile başkan ve yönetim kurulunu belirledi. Doğanlar İş Merkezi’nde bulunan dernek ofisinde yapılan genel kurul sonucunda Makine Mühendisi Şükür Akkoyun başkan olurken, Kimya Mühendisi İsmail Yılmaz, Esnaf Erol Karabıçak, Esnaf Kenan Çetin, emekli Süleyman Turan, Esnaf Halit Atabey, İşçi Bayram Duran yönetim kurulunda yer aldı.


VATANDAŞLARIMIZN KALBİNİ KAZANACAĞIZ
Yapılan Genel Kurul sonrasında Gazetemiz Devrim Muhabiri Ahmet Can Aydın’a açıklamada bulunan Başkan Akkoyun, “8 Mayıs’ta kurulduk. İlk 6 ay içinde genel kurul yapılması gerekiyordu ve biz de ilk genel kurul toplantımızı gerçekleştirdik. Yakın zaman içerisinde açılış yapıp faaliyetlerimize devam edeceğiz. Makine Mühendisiyim. Özel sektör ve devlet kurumlarında çalıştım. En son emekli oldum ve Çorlu’da arkadaşlarımız ile beraber Çağdaş Karadenizliler Derneği’ni kurduk. Bölgemize ve halkımıza hayırlı olsun. Burada emeği geçen bütün üyelerimize teşekkür ediyorum. Bütün üyelerimizden gereken desteği sağlamalarını rica ediyoruz. Zamanla üyelerimiz çoğalacak ve daha farklı çalışmalar yapacağız. Dernek olarak amacımız üyelerimiz dışında çevremizdeki vatandaşlarımıza da ulaşmak ve onlarla birlikte hareket etmektir. Yönetmeliğimiz ve tüzüğümüze uygun bir şekilde çalışmalarımızı yürütmek istiyoruz. Önce vatandaşlarımızın kalbini kazanacağız” dedi.


Ahmet Can AYDIN