BÜYÜK BİR AİLE OLDUK

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ’da görev yapan gazetecilere ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeni ile akşam yemeği düzenledi.
11.01.2018
277 kez okundu

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ sebebiyle Tekirdağ ilinde görev yapan basın mensupları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Düzenlenen programa katılım da oldukça yoğun oldu. Basın mensuplarının geceye katılımlarından dolayı teşekkür eden Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Bugün sizlerin günü. Biz her yıl olduğu gibi bu yılda kutlamalarımızı geleneksel hale getirdik. Birlik, beraberlik içerisinde güzel bir akşam geçireceğiz. Amacımız sizlerle birlikte olmak aynı zamanda eksikliklerimizi görüp sizlerin düşünce ve fikirlerini almak. İnşallah bundan sonra yine bir araya geleceğiz. Geçen yıl da beraber olduk. Geçtiğimiz yıl bin 442 adet Marmara Ereğlisi haberi çıkmış basında.Biz ilin en küçük ilçesiyiz. Bu haberler de sizlerin sayesinde yapılmıştır. Tüm haberler de olumlu olarak yapılan haberler. Ben her zaman söylüyorum. Sizler de bizler gibi yapmış olduğunuz hizmetler ile en iyi meslek dallarından birini icra ediyorsunuz. Yazılı ve görsel medyanın kutsal olduğunu düşünüyorum. Biz sizlerle bir araya gelmişken aydın fikirlerinizden faydalanmak da istiyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ
Konuşmanın ardından Marmara Ereğlisi belediye başkan yardımcıları ve idari amirleri, ilçede yapılan projeler, hedefler ve çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgiler verdi. Düzenlenen programa Tekirdağlı gazetecilerin yanı sıra Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Usta Gazeteci Yalçın Bayer de katılım sağladı.
Tutku AKBAŞ