BÖLGENİN EKONOMİK GELİŞİMİ GÖRÜŞÜLDÜ

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan ve DEVRİM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özhan Alpaslan, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile bir araya gelerek bölgemizin ekonomik gelişimi için görüş alışverişinde bulundu.
15.08.2019
697 kez okundu

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan ve DEVRİM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özhan Alpaslan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile Süleymanpaşa’da bulunan ofisinde bir araya gelerek bölgemizin ekonomik gelişimi için görüş alışverişinde bulundu. ÇTSO Başkanı İzzet Volkan, bölge sanayisi hakkında Şentop’a bilgiler vererek sanayinin gelişmesi için ihtiyaçları aktardı.
ÇORLU 1 OSB HAKKINDA BİLGİLER VERDİ
Gazetemiz DEVRİM İmtiyaz Sahibi ve DEVRİM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özhan Alpaslan da Çorlu’nun tek OSB’si olan Çorlu 1 OSB hakkında Şentop’a bilgiler verdi. Alpaslan, OSB’nin sorunlarının acil bir şekilde çözüme kavuşturulması ve geliştirilmesi konusunda düşüncelerini Şentop’a aktardı.
SANAYİCİLERİMİZ ÜLKEMİZİN KATMA DEĞERİ
Gerçekleşen ziyaretten dolayı son derece memnun olduğunu ifade eden TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, ülkemize katma değer katan sanayicilerin her zaman yanında olduklarını ifade ederek Volkan ve Alpaslan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Tutku AKBAŞ