BİRİMLER ARASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Keşan Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası, belediye çalışanları arasındaki iletişim ve birlikte mücadele etme duygusunu desteklemek ve geliştirmek için düzenlenen turnuva, Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun santra vuruşu ile 9 Eylül’de başladı.
12 09 2019
308 kez okundu

Keşan Lisesi Bahçesi’ndeki halı sahada gerçekleştirilen, Zabıta Müdürlüğü ile Güvenlik Birimi arasında yapılan ilk maçı Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Balcı ve Mücahit Erdoğan da izledi. Maçı Güvenlik Birimi Zabıta Müdürlüğü’ne karşı 8-6 kazandı.
Lig usulü yapılan futbol turnuvasının belediye personelinin birlikte mücadele etme duygusunu ve ekip ruhunu geliştirmek amacıyla düzenlediğini bildiren Başkan Helvacıoğlu, turnuvada; Su ve Kanalizasyon, İtfaiye, Güvenlik, Mali Hizmetler, Muhtarlık ve Temizlik İşleri olmak üzere 7 takımın mücadele edeceğini aktardı ve tüm takımlara başarılar diledi.
5 HAFTA SÜRECEK
Mustafa Helvacıoğlu, turnuva sonrasında kazananın Keşan Belediyesi olacağının altını çizerek; “Yoğun çalışma ortamı içerisinde çalışanlarımızın stres atmasına yardımcı olmak ve dayanışma ruhunu kuvvetlendirmek amacı ile bu turnuvayı düzenledik. Keyifli ve sportmence geçecek bir turnuva diliyorum” dedi. Turnuvanın 5 hafta boyunca sürmesi planlanıyor.


DEVRİM

Whatsapp
google_160x600