BİR YANDAN GÜZELLEŞTİRİLİYOR, BİR YANDAN DA BOZUYORLAR

Çorlu’da Şifa Parkı’nda bir yandan güzelleştirme çalışmaları sürdürülürken diğer yandan da bilinçsiz vatandaşlar, sprey boyalarla parkın görüntüsünü bozuyor.
12 10 2019
392 kez okundu

Eski Şifa Hastanesi karşısında bulunan Şifa Parkı’nda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin trafolara bilinçsizce sprey boyalarla yazı yazmalarına vatandaşlar sert tepki gösteriyor. Diğer bir tarafta cadde üzerinde TREDAŞ ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar ile parkın çevresi değiştirilip güzelleştirilmeye çalışılıyor. Vatandaşlar, “Bu kadar anlamsız şeyler yazmışlar ki ne olduğu belli değil. Bu kadar duyarsızlık olamaz. Bu trafolar bizim paramızla yapılıyor, bizim paramızla boyanıyor. Kendini bilmez kişiler yüzünden her yer yazı içerisinde kalmış” diyerek tepki gösterdiler.
TESPİT EDİLİP CEZA KESİLSİN
Bu tarz olayların yaşanmaması için o kişilerin tespit edilip gerekli ceza-i işlemlerin uygulanmasını isteyen vatandaşlar, “Ne yazık ki bizim toplumumuzda başımıza bir olay gelmeden önlemini almıyoruz. O yüzden de çevreye zarar veren bu kişilere gerekli cezalar uygulansa kimse bir daha bir şeye zarar vermez” dedi.


Levent SİLİSTRE

Whatsapp
google_160x600