BİR IŞIK DA SİZ YAKIN

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çorlu Şubesi üyeleri, düzenledikleri kahvaltı programı ile bir araya gelerek “Bir Işık Da Siz Yakın” projesi hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.
13.02.2018
401 kez okundu

Atatürk ilke ve devrimlerini korumak, geliştirmek, çağdaş eğitim yoluyla çağdaş insan ve çağdaş topluma ulaşmak amacını güden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, ülkenin çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkması ülküsü için bilgi, beceri ve deneyim birikimiyle, gönüllü çalışan üyeleri ile Çorlu Belediyesi Seminer Salonu’nda bir araya geldi. Her ay düzenlenen toplantının bu ayki konusu ise “Bir Işık Da Siz Yakın” projesi oldu. Dernek Başkanı Selma Taner, konu ile ilgili üyelere yaptığı bilgilendirme konuşmasında, “Yaklaşık olarak 65 öğrenciye ‘Bir Işık Da Sen Yak’ projesi ile burs veriyoruz. Kırsal kesimden gelerek bölgemizde eğitimlerini sürdüren öğrencilerimize desteğimizi her alanda veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz” dedi.

SEVGİLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Taner, ayrıca 14 Şubat Sevgililer Günü sebebi ile üyelerin sevgililer gününü kutlayarak, programın sonunda üyelere çiçek takdim etti. Taner, “İnsanların temeli sevgidir. Her insanın sevgiye, saygıya ihtiyacı var. Bu vesile ile sizlerin 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutluyorum” dedi.
Tutku AKBAŞ