BİR İŞ DE DÜZGÜN GİTSİN

Çorlu Belediyesi tarafından Erdal İnönü Caddesi güzergahında meydana gelen su patlağı sebebi ile yapımı yakın bir zamanda tamamlanan yollar yeniden bozuldu.
17.04.2019
926 kez okundu

Nusratiye Mahallesi Erdal İnönü Caddesi Çorlu Belediyesi tarafından yürütülen yol bakım ve onarım çalışmalarının tamamlanması ile vatandaşların çilesini sona erdirdi derken, cadde üzerinde meydana gelen ayrı noktalardaki su patlağı sebebi ile yollar yeniden bozuldu. Ekiplerin olay yerine gelerek çalışma başlatması sebebi ile araç trafiği uzunca bir süre akışa kapatıldı. Yaşanan durum nedeni ile vatandaşlar, “Bir yandan onarım ve bakım çalışması yapılıyor, bir yandan da bozuluyor. Nedir bu çektiğimiz çile? Bir iş de düzgün gitsin” dedi.


SÜRÜCÜLER İSYAN ETTİ
Çalışmaların devam ettiği Erdal İnönü Caddesi’nde araç trafiğinin kapalı olduğuna dair işaret veya bilgilendirme levhası göremediklerini belirten araç sürücüleri de isyan ederek, “İnsan bir uyarı levhası ya da bilgilendirme yapar. Yola geliyoruz sonuna kadar ya geri dönüyoruz ya da alt yoldan devam ediyoruz” diyerek tepki gösterdi.


Tutku AKBAŞ