‘BEKLENEN HİZMET İÇİN’ PROJESİNE TRAKYAKA’DAN DESTEK

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2018 Yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim dönemi değerlendirme süreci tamamlanarak desteklenmeye hak kazanan projeler arasında olan Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafından hazırlanan “Beklenen Hizmet İçin” isimli projenin sözleşmesi imzalandı.
06.12.2018
253 kez okundu

Teknik Destek Programı Sözleşmesini NKÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü adına Rektör Prof. Dr. Sedat Murat, Trakya Kalkınma Ajansı adına Genel Sekreter Mahmut Şahin imzaladı. Rektörlük Makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz, Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Yinanç, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, Başhekim Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Tolga Ersözlü, Dr. Öğr.  Üyesi Birol Şafak, Dr. Öğr.  Üyesi M. Numan Erdem ve Hastane Baş Müdürü Arzu Alkanat da bulundu.
Protokol ile NKÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde görev alan veri giriş elemanlarına empati, iletişim teknikleri konularında 4 grup halinde toplam 120 kişiye 25 saat eğitim verilerek, personelin hizmet kalitesi artırılarak kurumsal olarak daha iyi bir şekilde hizmet sunulması amaçlanıyor.


Defne Tuğçe AYAZ