BAŞKANA TEŞEKKÜR PANKARTI TEPKİ ÇEKTİ

Çorlu Belediyesi tarafından Bahçelievler bölgesinde yürütülen üst yapı çalışmalarının tamamlanmadan Başkan Ahmet Sarıkurt’a açılan teşekkür pankartına mahalle sakinlerinin çoğu tepki gösterdi.
22 09 2020
473 kez okundu

Çorlu Belediyesi, Bahçelievler bölgesinde uzun süren altyapı çalışmaları, afişli göndermeler, arapsaçına dönen çalışmalar derken geç başlanan asfalt ve kilit taşı çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar henüz tamamlanmamışken sokağa asılan “Sevgili Belediye Başkanımız Ahmet Sarıkurt’a Kazımiye Mahallesi Bahçelievler sakinleri ve muhtarı Yıldız Çelik adına Bahçelievler’de yapmış olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.” pankartına mahalle sakinlerinin çoğu tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Kim ne amaçla yaptı bilmiyoruz ama pankartın bu şekilde asılması hiç doğru değil. Aylardır çalışmaların yapılmasını bekliyoruz ve toz toprak içinde yaşıyoruz. Üstüne bir de çalışmalar bitmemişken pankartın asılması hiç hoş değil. Bin kişiden 100’ü memnunsa geri kalanı hala memnun değilken bu pankartı astıranlar ne yapmaya çalışıyor. Aylardır bitirilmeyen çalışmalardan memnunlarsa diyecek bir şeyimiz yok.” diye tepki gösterdi.
ÖZEL İSTEĞİMİZLE DEĞİL GÖREVLERİNİ YAPTILAR!
Çalışmaların yapıldığı bölgede pankart asılmasının gerek olmadığının altını çizen vatandaşlar, “Bu çalışmalar hem bizim vergilerimizle yapılıyor hem de belediyenin asil görevi. Uzun yıllar mahallemizde kanayan yara olan yollarımız geç de olsa yapılmaya başlandı. Çorlu’nun hiçbir yerinde yapılan yol çalışmalarında mahalle sakinleri belediyeye teşekkür etmedi. Ha olur da kendi isteğimiz ile gidip belediyenin kapısını aşındırsak ve yol çalışmasını yapılmasını istesek o zaman bu pankartı asalım. Belediye bizim ödediğimiz vergilerle görevini yaptı!” dedi.Göksel GÜRSOY

 

 

Whatsapp
google_160x600