BAŞKAN YURDAKUL’UN GECESİ GÜNDÜZÜ YOK!

Gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yapmış olduğu hizmetlerin yanı sıra hemşerilerini de yalnız bırakmayarak mahalle mahalle ziyaretlerini gerçekleştiriyor.
03.12.2018
188 kez okundu

Her akşam başka bir mahallede vatandaşları dinleyen, taleplerini sık sık not alan, belediye olarak yapmış oldukları çalışmaları ve yapacakları projeleri birinci ağızdan vatandaşlara aktaran Başkan Ulaş Yurdakul’un bu sefer ki durağı Hereke, Kermeyan ve Yörük mahalleleri oldu. Göreve geldiği günden bugüne gece gündüz çalışarak, bu süreçte bazen ailesinden ve bazen özel hayatından feragat ederek Malkaralı vatandaşlara hak ettiği hizmetleri sunmaya çalışan Başkan Ulaş Yurdakul’un Malkara için hizmet sevdası açıkça görülüyor. Bu durum ise; “Başkan Ulaş Yurdakul’un Malkara uğruna gecesi gündüzü yok” dedirtiyor.
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde mahalle sakinleri tarafından da yakın ilgi ve alaka ile karşılanan Başkan Ulaş Yurdakul’a ziyaretler esnasında; Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük, Belediye Meclis Üyesi Afşin Turan ve CHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.
GECE GÜNDÜZ DEMEDEN VATANDAŞIN YANINDAYIZ
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Bizler gece gündüz demeden vatandaşlarımızın yanındayız. Gündüzleri mahallelerimizden gelen kadınları ağırlayıp, yapmış olduğumuz çalışmaları kendilerine yerinde göstererek bir bir anlatıyoruz. Çok olumlu tepkiler aldık. Geceleri ise durmak nedir bilmeden mahalle mahalle gezerek hemşerilerimizin taleplerini dinliyor, çalışmalarımızı ve projelerimizi ilk ağızdan onlara anlatıyoruz. Evrenbey, Kırıkali ve Karamurat mahallelerimizi sonrasında Hereke, Kermeyan ve Yörük mahallelerimizdeki hemşerilerimizi ziyaret ettik. Her gittiğimiz mahallede yoğun bir ilgi ile karşılanıyoruz. Vatandaşlarımızın sıcak karşılamaları bizleri o kadar mutlu ediyor ki, yapmış olduğumuz çalışmaların doğruluğunu bu sayede bir kez daha görmüş oluyoruz. Mahalle sakinlerimizin göstermiş oldukları samimi misafirperverlikten dolayı hepsine hem kendi adıma hem de ziyaretlerde bana eşlik eden yol arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum” diyerek gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerle ilgi düşüncelerini belirtti.
SOHBETLERİNİ VE TALEPLERİNİ PAYLAŞTILAR
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ve beraberindekileri mahalle kahvehanelerinde ağırlayan vatandaşlar ise; “Başkanımız bizleri sadece seçim zamanında değil, görev süresi boyunca sürekli ziyaret etti. Bu da biz vatandaşlara verilen değeri en iyi şekilde ortaya koyuyor. İnsan odaklı belediyecilik ile yapmış olduğu çalışmaları ve projeleri sayesinde bizlerin mutluluğunu ve huzurunu da sağlamış oluyor. Bizler de bu gece bizi ziyaret edip, taleplerimizi büyük bir dikkatle dinleyen Başkanımızla ve değerli CHP yönetimiyle sohbetlerimizi, taleplerimizi ve çaylarımızı paylaştık. Bizleri ziyaret eden Malkara Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul’a, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Hülya Ertan’a, belediye meclis üyelerimize ve CHP ilçe yönetim kurul üyelerimize mahallelerimize yaptıkları ziyaretten ve taleplerimizi dinlemelerinden dolayı hepsine çok teşekkür ediyor, kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz” dediler.


Erdi KURU