BAŞKAN YURDAKUL, TEMACILARI AĞIRLADI “KALICI BİR YER İSTİYORUZ”

TEMA Vakfı Malkara Gönüllü Sorumlusu İlçe Temsilcisi Hasan Akçay ve yönetim kurulu üyeleri; Hüseyin Yontar, Ali Kaya Çıtır, Musa Şali, Barış Akçay ile Gülafer Gürtunca Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ziyaret etti.
15.09.2018
376 kez okundu

Yaylagöne Mahallesi Muhtarı Akgün Öztürk’ün de yer aldığı ziyarette konuşan TEMA Malkara İlçe Sorumlusu Eğitimci Hasan Akçay, Elmalı eski okul binasının devam eden onarımı hakkında açıklamalarda bulundu. Desteklerinden dolayı öncelikle Belediye Başkanı Yurdakul’a ve Bilgin İnşaat’a teşekkür etti. İlçenin çevre sorunlarını dile getirdi.
Dernek için kalıcı bir yer talebinde bulunan TEMA ilçe sorumlusu Akçay, “Çevrecilik gönüllülük isteyen bir çalışma. Ancak bizler şanslıyız. Çevresel anlamda bugüne kadar birçok işi başardık. Bizler de sizleri bundan böyle kendi yerimizde ağırlamak istiyoruz. Bu anlamda desteğinize ihtiyacımız var” diyerek kalıcı bir yer tahsis edilmesini istedi.
TEMA VAKFI 26 YAŞINDA
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da yaptığı konuşmada; “Öncelikle toprağa, ormana, suya, yaşama sahip çıkan, koruyan ve konu hakkında farkındalık faaliyetleri yürüten TEMA Vakfı’nın 76. Yılını kutluyorum. Bu bağlamda Malkara’da faaliyet gösteren TEMA Vakfı Malkara Gönüllü Sorumlusu Hasan Akçay ve yönetim kurulu üyelerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.
Önder TABAK