BAŞKAN YURDAKUL; ‘SPORUN VE SPORCUNUN DESTEKÇİSİYİM’

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 12-16 Temmuz 2019 tarihleri arasında Sivas ili Taha Akgül Spor Salonunda yapılacak olan 15bTemmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonasına katılacak olan Malkara Taekwondo Spor Kulübü sporcuları ve teknik heyeti için yazılı basın açıklaması yaptı.
13.07.2019
283 kez okundu

Başkan Ulaş Yurdakul yaptığı basın açıklamasında; “İlçemizdeki hemşerilerimize savunma sporu olan Taekwondoyu sevdiren Malkara Taekwondo Spor Kulübü, başarılarına bir yenisini daha eklemek için 12 - 16 Temmuz tarihleri arasında Sivas ta yapılacak olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonasına 4 sporcu ile katılıyor olması şahsımı son derece mutlu etti. Sporcularımız tarafından şampiyonalarda, güzel şehrimiz Malkara’nın adını duyurmaları bizleri her zaman gururlandırıyor.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Şehitleri adına düzenlenen bu şampiyonaya katılan Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Gökhan Doğan'a, antrenör Gökhan Fındık'a, teknik heyete ve sporculara başarılar dilerim. 15 Temmuz gecesi canlarını ülkemiz için ortaya koyan tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum.
SPORUN VE SPORCUNUN DESTEKÇİSİYİM
Genel anlamda göreve geldiğimiz günden itibaren Malkara'da sporun gelişmesi için her türlü desteği vermekteyiz. Gençlerimizi spora teşvik etmek ve onlara gelişimlerinde katkı sağlamak öncelikli hedefimiz. Sportif anlamda çocuklarımız için sağlayacağımız imkânlar ile gelecekte ülke sporunda yeni şampiyonların çıkmasına zemin hazırlayacak. Umuyorum Malkara’mızdan da şampiyonlar çıkar ve bizleri gururlandırırlar. “ dedi.


Erdi KURU