BAŞKAN YURDAKUL, İLÇE SEÇİM KURULU MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Hükümet Konağı'nda bulunan İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'na giderek İlçe Seçim Kurulu Müdürü Aynur Yurt'u makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette, Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan da yer aldı.
25.02.2019
179 kez okundu

16 Şubat 1950 tarih ve 5545 sayılı Milletvekilleri Seçimi Kanunu ile kurulan Yüksek Seçim Kurulu'nun kuruluş yıl dönümü sebebiyle gerçekleştirdiği ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “ Seçimlerin başlamasından bitimine kadar, seçimin düzen içinde yönetimi ve dürüstlüğü ile ilgili bütün işlemleri yapma ve yaptırma, seçim süresince ve seçimden sonra seçim konularıyla ilgili bütün yolsuzlukları, şikâyet ve itirazları inceleme ve kesin karara bağlama ve Türkiye Büyük Millet Meclisi üyelerinin seçim tutanaklarını ve Cumhurbaşkanlığı seçimi tutanaklarını kabul etme görevini üstlenen Yüksek Seçim Kurulu'nun 96. kuruluş yıl dönümünü kutlarım.“ diyerek Malkara İlçe Seçim Kurulu Müdürü Aynur Yurt'a hediyesini takdim etti.
Malkara İlçe Seçim Kurulu Müdürü Aynur Yurt ise gerçekleştirilen nazik ziyaretinden dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan'a teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.
Erdi KURU