BAŞKAN YURDAKUL HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Malkara Belediye Başkanı ve CHP Malkara Belediye Başkan Adayı Ulaş Yurdakul, mahalle ve ev ziyaretlerine hız kesmeden devam ederek, Malkara’nın her bir köşesindeki hemşerilerimizle buluşmaya devam ediyor.
11.02.2019
256 kez okundu

Mahalle ziyaretlerinde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, hemşerilerimize Malkara Belediyesi’nin tamamlanan ve devam eden projeleri hakkında detaylı bilgiler verip, gelecek dönemde de hayata geçirmeyi planladıkları projelerini anlatıyor. Mahalle ziyaretlerinin yanı sıra evlere de konuk olan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, hanede yaşayan hemşerilerimizle samimi ortamda sohbet ederek, istek ve önerilerini dinleyip, 31 Mart yerel seçimlerinde kendilerinden destek istiyor.
Göreve geldiği günden itibaren ilçe merkezi ile tüm mahallelerde imkânlar ölçüsünde hizmet etmeye gayret ettiğini dile getiren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “31 Mart yerel seçim çalışmalarına başladığımız günden bugüne kadar hemşerilerimizle bir araya geldik. İlçemize kazandırdığımız ve Malkara’nın çehresini değiştiren projelerimiz ile yaptığımız hizmetlerimizi anlattık. Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemize kazandırdığımız hizmetlerin daha fazlasını inşallah gelecek dönemde de yapacağız. Hemşerilerimizin gösterdikleri ilgi ve verdikleri destek bizlere güç veriyor” dedi.


SIKMADIK EL, GÜLDÜRMEDİK YÜZ BIRAKMAYACAĞIZ
‘Her Şey Malkara İçin’ sloganıyla çıktıkları yolda hizmetlerin devamı için hemşerilerinden destek isteyen Yurdakul, “Mahallelerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz. Gitmediğimiz mahalle, sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı bırakmayacağız. Her zaman olduğu gibi hemşerilerimizin sorunlarına çözüm, dertlerine derman ve gönüllere yoldaş olacağız. Bizlerin ilk gün yaşadığı heyecanı onların yüzünde de görmek bizleri mutlu ediyor. Bizleri her zaman mahallelerinde güler yüz, sevgi ve saygıyla karşılayan hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Birlikte başardık, birlikte başarmaya devam edeceğiz, çünkü size değer” dedi.


Erdi KURU