BAŞKAN YURDAKUL GIDA VE İÇECEK ÜRÜNLERİ FUAR’INI ZİYARET ETTİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İstanbul’da düzenlenen CNR EXPO Uluslararası İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri Fuarına katılarak Buğra Peynir Helvası standını ziyaret etti.
11 09 2018
511 kez okundu

Gerçekleştirilen ziyarette CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve CHP Şarköy İlçe Başkanı Alpay Var da yer aldı.Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; ‘İlçemizin marka değerini artırmaya yönelik böyle çalışmaların Malkara Belediyesi olarak her zaman yanındayız. Yapılan bu çalışmanın ilçemizin ulusal ve uluslararası platformda tanınırlığının ve marka değerinin artması bizler için gurur verici. Yeni ürettiği leziz çeşitler ile memleketimizin ürünlerini Dünya ile buluşturan Buğra Süt Ürünleri’ne hem Malkaramızın tanıtımını yaptığı için hem de üretime ve istihdama ciddi bir katkı sağladığı için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim’ dedi.
SEKTÖRE DAMGA VURACAĞIZ
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Buğra Peynir Helvası Sahibi Hüseyin Bilgir, ‘Yeni ürünlerimizin tanıtımını yapmak için CNR EXPO Uluslararası İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri Fuarı’na katılarak Türkiye’de ilk kez üretimini yaptığımız “Meyveli Peynir Helvası” çeşitlerimizle sektöre damga vuracağız. Tüm çabamız ürünlerimizin ve İlçemizin marka değerini ileriye taşımak. Yeni markamız “Fruit Chee” adı altında yaban mersinli, çilekli ve portakallı ürünlerimiz Türkiye’deki birçok ulusal markette ve satış noktalarında yerini aldı.’ dedi.
Erdi KURU

Whatsapp
google_160x600