BAŞKAN YASEMİN AYYÜKSEL OLDU

Çorlu Belediyesi Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanlığı seçimi yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Canan Naciye Yurdseven ve Yasemin Ayyüksel’in yarıştığı seçimlerde 44 oyun 35’ini alan Ayyüksel, başkanlığa seçildi.
10 11 2019
525 kez okundu

Çorlu Belediyesi Kent Konseyi Engelli Meclisi Olağan Seçimli Genel Kurulu Atatürk Kent Enstitüsü’nde gerçekleştirildi. Canan Naciye Yurdseven ve Yasemin Ayyüksel’in başkanlık için yarıştığı seçimlere katılım oldukça fazla oldu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından seçimlerde her iki adaya da başarı dileklerinde bulunan Kent Konseyi Başkanı Mehmet Ali Yavuz, seçimlerin Çorlu’ya hayırlı olması temennilerinde bulundu. Daha sonra kürsüye çıkan iki aday da oy kullanacak engelli delegelere hitap ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.


SONUCUN BÖYLE OLACAĞINI BİLİYORDUK
Seçimlerde kullanılan 44 oyun 35’ni alarak Çorlu Belediyesi Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı seçilen Ayyüksel, “İnanın bu yolda o kadar güzel insanlar tanıdım ki sonucun böyle olacağını aslında biliyordum. Çok heyecanlıyım şu an. Konuşmamda bu kadar çok heyecanlanmamıştım inanın. Orada da söylediğim gibi bu bir ekip işi. Arkadaşlarımı, bizleri hep beraber artık daha fazla sahada göreceksiniz. Katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.


BAŞARI DİLEDİ
Rakibi Yasemin Ayyüksel’e görevinde başarı dileklerinde bulunan Canan Naciye Yurdseven ise 9 oy aldı.


Asiye KOSOVA

Whatsapp
google_160x600