BAŞKAN ÇAĞATAY BAHADIR OLDU

Çorlu Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı seçim yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Eray Yetiştiren ve Çağatay Bahadır’ın yarıştığı seçimlerde 67 oyun 58’ini alan Bahadır, başkanlığa seçildi.
02 11 2019
1975 kez okundu

Çorlu Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Olağan Seçimli Genel Kurulu Atatürk Kent Enstitüsü’nde gerçekleştirildi. Eray Yetiştiren ve Çağatay Bahadır’ın başkanlık için yarıştığı seçimlere katılım oldukça fazla oldu. Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek ve Odaların genç temsilcilerinin yarıştığı seçimlere Divan Başkanlığını geçmiş dönem Gençlik Meclisi Onurcan Kaynak yaparken, katip üyeliğini Tutku Akbaş ve Sevda Kartal yaptı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından seçimlerde her iki adaya da başarı dileklerinde bulunan Kent Konseyi Başkanı Mehmet Ali Yavuz, seçimlerin Çorlu’ya hayırlı olması temennilerinde bulundu. Daha sonra kürsüye çıkan iki aday da oy kullanacak genç delegelere hitap ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.


ÇORLU GENÇLERLE DAHA GÜZEL OLACAK
Oy kullanma işlemlerinin tamamlanmasının ardından 67 oyun 58’ini alan Çağatay Bahadır, kendisine oy veren gençlere teşekkür ederek “Çorlu için hep birlikte güzel işlere imza atacağız. Gençliğimizin enerjisi ile geleceğe sağlam adımlarla yürüyeceğiz. Emek en yüce değerdir. Çorlu, gençlerle daha güzel olacak.”dedi.
BAŞARI DİLEDİ
Rakibi Çağatay Bahadır’a görevinde başarı dileklerinde bulunan Eray Yetiştiren ise 8 oy aldı.


Tutku AKBAŞ

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600