BAŞKAN BUNU YAPARSA!

Çorlu’da Cumhuriyet Meydanı’nda bir otomobilin gelişigüzel, köy meydanına bırakılır gibi vurdumduymaz bir şekilde bırakılması ve kime ait olduğu dikkat çekti.
05 12 2019
432 kez okundu

Çorlu’da Cumhuriyet Meydanı Belediye önüne, meydanın ortasına gelişigüzel bırakılan otomobil dikkat çekti. Köy meydanına bırakılır gibi Cumhuriyet Meydanı’nın ortasına vurdumduymaz bir şekilde bırakılan otomobile ve sahibine vatandaşlar da tepki gösterdi.
OTOMOBİLİN SAHİBİ DİKKAT ÇEKTİ
Devrim Gazetesi WhatsApp ihbar hattına gelen ihbar sonrasında Cumhuriyet Meydanı’nın ortasına gelişigüzel bırakılan otomobilin sahibi ise dikkat çekti. Beyaz renkli otomobilin sahibinin geçtiğimiz aylarda Ahmet Sarıkurt’un isteğiyle seçimi kazanan Çorlu Kent Konseyi Başkanı Mehmet Ali Yavuz olduğu ortaya çıktı. 
KENT KONSEYİ BAŞKANI BUNU YAPARSA!
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un istediği bir aday olduğunu seçimde kürsüden açıklayan ve Çorlu’da STK başkanlarının oylarıyla başkanlığa getirilen Kent Konseyi Başkanı Mehmet Ali Yavuz’un otomobili Çorlu’nun Cumhuriyet Meydanı belediye önüne gelişigüzel bir şekilde bırakması ise vatandaşların tepkilerine neden oldu. Cumhuriyet Meydanı’ndan geçen vatandaşlar; “Bizleri temsil etmek için bu görevlerde bulunan kişilerin meydanın ortasına aracını gelişigüzel bir şekilde bırakması hiç hoş değil. Bir yerlere gelmiş kişiler bunu yaparsa, vatandaşların yaptıklarına kızmamak lazım. Bizim seçtiğimiz kişilerin bunları yapmaları doğru değil” diye konuştular.
Tutku AKBAŞ

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600