BAŞKAN ATA’DAN SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİÇEĞİ

Marmara Ereğlisi cadde ve kamu kurumlarında; vatandaşlara karanfil dağıtan Belediye Başkanı Hikmet Ata; ilçe halkının 14 Şubat Sevgililer Günü´nü kutladı.
15 02 2020
578 kez okundu

Marmara Ereğlisi halkının yoğun ilgi gösterdiği çiçek dağıtımında Belediye Başkanı Hikmet Ata, vatandaşların 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutlayarak, çiçek takdim etti. Sevgililer Günü'nde çiçek dağıtımını memnuniyetle karşılayan Marmara Ereğlili vatandaşlar, Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya teşekkür ettiler.
‘SEVGİ; HER YAPTIĞIMIZ İŞİN TEMELİNDE OLMALIDIR’
Belediye Başkanı Hikmet Ata, "Her şey bir insanı sevmekle başlar. Sevgi; her yaptığımız işin temelinde olmalıdır. İçimizdeki Marmara Ereğlisi sevdası ise hiçbir zaman bitmeyecek, her zaman artacak bir sevgidir. Bizim sevgilimiz, Marmara Ereğlisi’dir. Marmara Ereğlili hemşehrilerimizdir. Başta eşimin olmak üzere tüm Marmara Ereğlisi halkımın 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlarım" dedi.
BELEDİYE PERSONELİNİ UNUTMADI
İlçede yapılan etkinliğin ardından, Başkan Ata, tüm birimleri tek tek gezerek personelinin sevgililer gününü kutlayıp çiçek takdim etti. Belediye Başkanlarının, motivasyonlarını her zaman yüksek tuttuğunu dile getiren belediye personeli Başkan Ata’ya teşekkür etti.


Ahmet Can AYDIN

Whatsapp
google_160x600