‘BABA PARASI’ FİLMİNİN BAŞROL OYUNCULARI ÇORLU’DA

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı ‘Baba Parası’ filminin başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural Çorlu’da seyirciyle bir araya geldi.
24 01 2020
566 kez okundu

Trend Arena AVM’de Cinemarine tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında Baba Parası filminin başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural, filmin gösterimi öncesi basın mensupları ile bir araya gelip ardından da izleyicileriyle buluştu. İlk olarak düzenlenen basın toplantısında konuşan Cemcir ve Kural, filmin şu ana kadar çok beğenildiğini dile getirdi. Trakya’da ilk kez bir etkinlikte buluştuklarını belirten Cemcir ve Kural, “Daha önce Çorlu’ya hiç gelmemiştik. Trakya’ya da ilk kez bu vesile ile gelmiş olduk. Filme tepkiler çok güzel, iyi de bir kitleye ulaştı. İnşallah daha iyi sonuçlar alacağız” dedi.

‘TRAKYA’DA FİLM ÇEKMEK VE TRAKYALIYI OYNAMAK İSTERİZ’

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cemcir ve Kural, Çorlu’yu çok beğendiklerini ve burada ilerleyen zamanlarda film çekmek istediklerini dile getirerek Trakyalı rolü ile izleyici karşısına çıkmak istediklerini ifade etti.

KURAL VE CEMCİR’DEN DİZİ MÜJDESİ

İzleyicilerinin kendilerinden sürekli bir dizi ile ekranlara geri dönmelerini istemelerine ilişkin sorulan soruya da cevap veren Cemcir ve Kural, bununla ilgili bir çalışma içerisinde olduklarını, sosyal platform sitesi üzerinden yayınlanacak bir dizi müjdesini verdi.

TÜM HAYRANLARI İLE RESİM ÇEKTİRDİLER

Basın toplantısının ardından izleyicileri ile buluşan Cemcir ve Kural, neredeyse kendilerini bekleyen tüm seyirciler ile bol bol resim çektirip imza dağıttı.

Yönetmenliği ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı filmde Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Yağmur Tanrısevsin’in yanı sıra Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Ayhan Taş, Özgür Emre Yıldırım ve Deniz Barut rol alıyor. Oyuncular daha sonra sinemaseverlerle ‘Baba Parası’ filmini izledi.

Tutku AKBAŞ

 

 

 

 

 

Whatsapp
google_160x600