AVUKATLARIN GELENEKSEL TURNUVASI FİNAL YAPTI

Tekirdağ Barosunun Avukatlar Günü kapsamında düzenlediği 12. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’nın finali Tekirdağ Bahçe Halı Saha’da gerçekleştirildi.
03 05 2019
434 kez okundu

Üçüncülük maçının ardından şampiyonluk maçının gerçekleştirildiği finallere Tekirdağ ilinin avukatları yoğun ilgi gösterdi. Turnuvanın gol kralı ve en değerli oyuncusunun da belirlendiği finallerde dördüncü olan Tevsii Tahkikat isimli takıma ödülünü Baro TBB Delegesi Av. Halil Yazgı, üçüncü olan Alacaklı Vekili isimli takıma ödülünü Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ertürk Karakaş, ikinci olan Çerkezcity isimli takıma ödülünü Baro Başkan Yardımcısı Av. Egemen Gürcün ve şampiyon olan Avengers isimli takıma ödülünü Baro Başkanı Av. Sedat Tekneci takdim etti.
Turnuvanın gol kralı Çerkezcity forması giyen Efe Canlı’ya ödülünü Baro Denetleme Kurulu Üyesi Av. Musa Varol, turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen Avengers takımından Av. Ali Gümüş’e ödülünü Baro Yönetim Kurulu Üyesi Av. Barış Aktaş takdim etti.
Turnuva boyunca tüm maçlarda görev alan hakemler Nihat Üsüz ve Hakan Mutafçı’ya ise Yönetim Kurulu Üyesi Av. Tolga İşcan tarafından plaket takdim edildi.


Ahmet Can AYDIN

Whatsapp
google_160x600