ATA’YA SAYGI NÖBETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Çorlu İlçe Gençlik kolları tarafından Atatürk’ün ölümünün 81. yıl dönümü nedeniyle saygı nöbeti düzenledi.
10 11 2019
278 kez okundu

CHP Çorlu Gençlik Kolları, Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 81. ölüm yıl dönümünde Atatürk Meydanı’nda saygı nöbeti ve anma programı düzenledi. Yoğun bir katılımın olduğu programa Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Çorlu İlçe Başkanı Özgür Ertaş, İlçe Başkan Adayları Yıldıray Arıcı ve Doğukan Dağ ve partililer katıldı. Düzenlenen etkinlikte konuşan CHP Çorlu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Galip Rehkan “Bugün düzenlemekten onur ve gurur duyduğumuz Mustafa Kemal Atatürk’e saygı nöbetine katılarak Mustafa Kemal Atatürk’ü unutturmak isteyenlere karşı sağlam, dimdik durduğunuz için herkese teşekkür ediyorum. Atatürk gençleri olarak sabah saat 09.05’e kadar bu alanda nöbet tutacağız.”dedi.


ŞÜKRAN VE MİNNETLE ANIYORUZ
Düzenlenen etkinliğe katılan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ise yaptığı açıklamada “Ata’mızın aramızdan ayrılışının 81. Yıl dönümüz. Hemen hemen her yıl gençlerimizin hayata geçirdiği nöbet vazifesinde bizler de destek olmak için bir araya geldik. Ata’mızı şükran ve minnetle anıyoruz.”şeklinde konuştu.


Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600