ASFALTLAMA ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Ergene Belediyesinin İlçe genelindeki mahallelerde yapmış olduğu asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olan ekipler Sağlık Mahallesi Konuk Sokağı asfaltladı.
14.09.2018
363 kez okundu

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hummalı bir şekilde devam eden asfaltlama çalışmaları kapsamında ekipler önceki gün Sağlık Mahallesi Konuk Sokağı asfaltladı. Ekipler sabah erken saatte mesailerine Konuk Sokaktan başlarken vatandaşlar yapılan çalışmaları memnuniyetle karşıladı.
Geçtiğimiz haftalar da Konuk Sokak’ta kazı çalışmasında bulunan ekipler dolgu malzemelerinin sokağa serilmesinin ardından burada sıkılaştırma çalışmasında bulundu. Son olarak sıcak asfaltı zemine döküldü.

SIRADA EDİRNE 9. SOKAK
Ergene Belediyesi Sağlık Mahallesi’nde birçok cadde ve sokakta gerçekleştirdiği yol kazı çalışmasıyla birlikte sıcak asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Büyük iş makineleri vasıtasıyla kazılan cadde ve sokaklara daha sonrasında sıcak asfalt dökülüyor. Planlı çalışmalar çerçevesinde gerçekleşen çalışmalarda Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler şimdi de Sağlık Mahallesi Edirne 9. Sokak’ta çalışmalarına başladı.Sağlık Mahallesi 9. Sokak üzerinde yol kazı çalışmalarına başlayan ekipler diğer sokak ve caddelerde olduğu gibi burasına da sıcak asfalt
dökecek.
Onur ŞEKER

Etiketler:
asfaltma
Ergene