ARİF KIZIL: SANAYİ ESNAFINA HİZMETKAR OLMAYA GELİYORUZ

Malkara Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanlığına adaylığını açıklayan Arif Kızıl ve ekibi “Biz hizmetkar olmaya geliyoruz” dedi.
14 04 2019
377 kez okundu

Malkara Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi’nde 28 Nisan Pazar günü yapılacak olan seçimli Olağan Genel Kurul’da başkan adaylığını açıklayan Arif Kızıl, hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Sanayi esnafını kapı kapı gezen Kızıl, yapacağı projeleri tek tek açıklıyor. Gazetemize açıklamada bulunan Arif Kızıl, “Sanayimizi ve sanatkarlarımızın bizlerden beklentisini karşılamaya hazırız” dedi.
“Hiçbir arkadaşımı ötekileştirmeden, herkesi gönül gözü ile kucaklayan bir anlayışla çalışacağız” diyen Malkara Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan Adayı Kızıl, “Yapacağımız hizmetlerle esnaf arkadaşlarımızı hem çalışma alanlarını kolaylaştırma hem de hayat standartlarını yükseltme arzusu içerisinde olacağız. Ekibimle birlikte sanayi esnafı arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yaparak sanayimizi daha iyi yerlere taşıyacağız” şeklinde konuştu.
ARİF KIZIL KİMDİR?
Arif Kızıl 1978 yılında Marangoz Bahri Ihlamur’un yanında çırak olarak çalışma hayatına başladı. 1990 yılında ise Kızıl Doğrama olan marangoz dükkanını açtı. Daha sonra ise 2004 yılında Kızılpen firmasını kurarak PVC ve Plastik Doğrama imalathanesini kurarak bugüne kadar çalışmalarına devam etmektedir.
KIZIL’IN LİSTESİ
Küçük Sanayi Sitesi Başkan Adayı Arif Kızıl’ın listesi Asil, Turhan Yıldız, Bülent Baykal, Erdoğan Tez ve Metin Kurt. Yedek, Ahmet Özver, Ali İhsan Akalın, Recep Coşkun, Mehmet Baltacı ve Ramazan Bülbül. Denetim Kurulu Asil, Nevzat Bilgin, Hüseyin Demir ve Emrullah Bıyıklıoğlu. Yedek, Ahmet Kurt, Celatin Özmen ve Yılmaz Platin’den oluştu.
Erdi KURU

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600