ARADIĞINIZ HER ŞEY TREND ARENA’DA

İlklerin ve etkinliklerin tek adresi Çorlu Trend Arena Alışveriş Merkezi misafirlerine eğlenceli etkinlikleri ve fırsat dolu alışveriş imkanları ile dopdolu bir Şubat ayı geçirtiyor!
13.02.2018
321 kez okundu

11-12 Şubat’ta ‘Sevdiğin için 12’den vur’ sloganıyla dart oyunu oynayan Trend’in şanslı misafirleri ‘9 Canlı’ oyununa çift kişilik bilet kazanırken, 50TL ve üzeri alışveriş yapan misafirler de karikatürlerini çizdirip geçici dövme yaptırma şansı yakaladı. Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören etkinliklerin yanı sıra yüzleri güldüren indirim oranları da misafirlere eğlencenin yanında hesaplı alışveriş imkanı sundu.Ülkemizin geleceği çocukları her daim düşünen Trend Arena 18 Şubat Pazar günü değerli çocuk yazarı Derya Özel’I anneler ve çocukları ile buluşturacak. Sevgililer Günü etkinlikleri ile eğlenceye doyamayacak sevgilileri ise 24-25 Şubat tarihleri arasında gözleri kamaştıracak bir gelinlik defilesi bekliyor olacak.
HERKESE HİTAP EDİYOR
Her yaşa, her kesime hitap eden Trakya’nın Trendi Trend Arena Alışveriş Merkezi’nde bütçe dostu Şubat ayı fırsatları ise; ayakkabı kategorisinde Deichmann’dayüzde 75, Hotiç’te net yüzde 75 ve Kemal Tanca’da yüzde 70’e varan indirim, Greyder’de  yüzde 40 indirim 2. ürüne de artı yüzde 30 indirim; ev&mutfak kategorisinde Tantitoni’deyüzde 70 indirim ve fırsat ürünlerinde net yüzde 50 indirim, White&Beige’de yüzde 50+ yüzde 50 indirim, Özdilek’te de Sevgililer Günü’ne özel kampanyaları ile Katia& Bony’de net yüzde 70 indirimi ve Tchibo’da 200 TL’lik alışverişe 50TL hediye çeki; Giyim kategorisinde İpekyol’da yüzde 70, Lufian’da yüzde 50, AdL’de yüzde 60’a varan indirimler, Lingerie’de yüzde 70 indirim ve 2. ürüne net yüzde 50 indirim ve spor giyimde Hummel’de yüzde 50’ye varan indirimden oluşurken, yine en büyük fırsatları çocuklarının yüzünü güldürmek isteyen ailelere sunacak.
ÇOCUKLAR SEVİNECEK
Çocuk giyim kategorisinde; Goose net yüzde 70, Royal Bebe yüzde 50, yüzde 40’a varan indirimleriyle Bücürük, Şubat ayı boyuna her gün farklı ürünlere yüzde 28 indirim ve 3 al 2 öde seçenekleri ile E-bebek; yüzde 20’ye varan indirimleriyle Nike, İgor, Puma, Munich, Viggo, Atıba ve daha birçok marka seçeneği ile çocuk ayakkabıları kategorisinde Ege Bebe; oyuncak kategorisinde çocukların en büyük eğlencesi Tozzy Shop’ta fırsat sepeti ile kasada yüzde 50 daha az öde kampanyası ve diğer tüm mağazalarında kaçırılmayacak fırsatları ile sevdikleriniz için aradığınız her şey Trend Arena’da.
Müjde İRFAN

Etiketler:
Trend Arena