AK PARTİ’DEN ANKARA ÇIKARMASI

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ile beraberindeki 11 ilçe başkanı, Ankara’da TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve Bakanlıkları ziyaret etti.
09 10 2019
563 kez okundu

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ile beraberindeki 11 ilçe başkanı, Ankara’da TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç ve AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ile Çiğdem Koncagül’ü ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaretler hakkında bilgiler veren AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, “TBMM Başkanı Mustafa Şentop Hocamız ile yeni Tekirdağ’ı ve projelerimizi konuştuk. Şehrimizin yeni bir vizyona ihtiyacı var. Her birimize ayrı ayrı zaman ayıran değerli hocamıza teşekkür ediyor, durmak yok yola devam diyoruz. Şehrimizin yeniden inşa ve ihyasına yönelik tüm çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. İlçe Başkanlarımız ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Tekirdağ’ı temsil eden Milletvekillerimiz Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül’ü ziyaret ettik. Yürüttüğümüz çalışmalarımıza dair karşılıklı görüş alışverişi ve değerlendirmelerde bulunduk. İlimize, İlçelerimize daha fazla hizmet etmek için, gelişimine katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. Şehrimizin doğasını, çevresini, denizini, toprağını, mimarisini, havasını korumak bu şehre karşı olan ahlaki sorumluluğumuzdur” dedi.


İLİMİZİN BEKLENTİLERİNİ DİLE GETİRDİK
İl Başkanı Mestan Özcan, “Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Reha Denemeç’i ziyaret ettik. İlimizin ve ilçelerimizin eğitim meselelerini hakkında istişarelerde bulunduk, yaptığımız istişareler sonucunda alınması gereken tedbirleri konuştuk. Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül ve Bakan Yardımcımız Zekeriya Birkan’ı ziyaret ettik. İlimizdeki ve İlçelerimizdeki ihtiyaçlara ilişkin görüş alışverişinde bulunduğumuz ziyaretimiz son derece verimli geçti. Ankara programımız kapsamında Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca ile bir araya geldik. Tekirdağ’ımızın ve tüm İlçelerimizin sağlık alanındaki sorunları, beklentileri ve şehir hastanesi konularını istişare ederek tek tek ilettik. Sayın Bakanımıza nazik ev sahipliği ve kabulleri için teşekkür ederiz. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve İçişleri Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy ile yaptığımız istişarelerde İlimiz için önemli olan projelerimizi değerlendirdik. İnşallah Tekirdağ’ımızı eksiksiz bir konuma taşıyacağız. Yaptığımız ziyaretin İlimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, ilgi ve desteklerinden dolayı TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop’a İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya ve Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy’a ve tüm Bakanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Levent SİLİSTRE

Whatsapp
google_160x600