AK PARTİ TEKİRDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MESTAN ÖZCAN MALKARA’DA ADAY ADAYLARI İLE BULUŞTU

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Tekirdağ ve ilçelerine ziyaretler kapsamında Malkara’da aday adayları ile buluştu.
01.12.2018
1029 kez okundu

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Belediye Başkan adayları tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Büyükşehir Belediye Başkan adaylığının açıklanmasının ardından Tekirdağ ve ilçelerinde ziyaretlerine başlayan Mestan Özcan’ın sonraki durağı Malkara ilçesi oldu. Parti binasında AK Parti Malkara Belediye Başkan Aday Adayları ve partililerle buluştu.
İLÇELER 15-17 ARALIK’TA AÇIKLANACAK
Basın Toplantısında açılış konuşmasını yapan AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk; “Büyükşehir adayımız Mestan Özcan’ın ve Malkara Belediye Başkanı aday adaylarımıza desteğimiz tamdır. Yönetim olarak her zaman kendilerinin yanındayız. İlçe Belediyeleri için Başkan adaylıkları 15-17 Aralık tarihleri arasında açıklanması bekleniyor. Aday Adaylık süreci de devam etmektedir. Listeler kesin değildir” dedi.
TEKİRDAĞ’DA DAR KALIPLARDAN ÇIKACAĞIZ
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ise; “Cumhurbaşkanımız tarafından geçtiğimiz günlerde Haliç Kongre Merkezinde ismimiz açıklandı. Yaklaşık 9 yıldır AK Parti teşkilatının her kademesinde görev yaptım. Bu yol, kutlu bir yoldur. AK Parti teşkilatları bugün geldiğimiz noktada dünyanın en önemli kurumsal bir yapı haline geldi. Hedefimiz, Tekirdağ’ımızı dar kalıplarından çıkartarak dünya genelinde tanınabilir bir şehir haline getirmektir. Tabi ki bunu tek başımıza yapabileceğimiz bir iş değildir” ifadelerine yer verdi.
12-0’I MUTLAKA 0-12 YAPACAĞIZ
“Tüm teşkilattaki arkadaşlarımız ile mahallelerimizi tek tek gezeceğiz” diyen Başkan Adayı Özcan; “Seçimi kazanmak için çok büyük gayret sarf edeceğiz ve kazanacağız. 12-0’ı mutlaka ve mutlaka 0-12 yapacağız, buna yürekten inanıyorum. 10 yıldan beri olan biteni hepimiz görüyoruz. Bu şehrin ufkunu açmak adına çok güzel projelerimiz var. 20 kişilik güzel bir danışmanlık grubu organize ettik. Bizler Malkara’mızda yapılan yanlışları tek tek kağıda yazıp daha sonra hemşerilerimizin de hayallerinin üzerinde gelecek bir Malkara inşa edeceğiz. İlçemizde dört başkan aday adayımız var. Hepsi de Malkara’ya değer katacak kişilerdir. Bu arkadaşlarımızdan bir tanesi Başkan Adayı olacaktır. Diğerleri de aday olacak arkadaşımıza yardımcı edeceklerdir” dedi.


Erdi KURU