AK PARTİ KADIN KOLLARI İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

AK Parti Malkara İlçe Kadın Kolları aylık olağan istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.Önder TABAKAK Parti İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıya; Tekirdağ İl Kadın Kolları Koordinatörü Nigar Güz Hayrandere, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı İfakat Akbulut ve AK Parti Malkara Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda söz alan Yaylaköy Mahalle temsilcisi konuşmasında; “Zamanlı zamansız elektriği kesilen mahallelerde halkımız büyük mağduriyet yaşamaktadır. Hele hele süt sağım zamanı meydana gelen elektrik kesintileri biz çitçileri canından bezdirdi. Köy yollarımızın hali ise yürekler acısı… Yapım, bakım ve onarımları aciliyet gerektiriyor. Bazı köylerimizde ise çöpler zamanında alınmamaktadır” dedi.KÖY YOLLARI BAKIM İSTİYORSöz alan diğer mahalle temsilcileri de yaptıkları konuşmalarda; “Köy yollarının kenarlarında uzayan otların araçların görüş açısını kapattığı için acilen biçilmeleri gerekmektedir. Öte yandan, mahallelerde ana caddelerin temizliği yapılmakta olup, ara sokakların ise temizlenmemesi halkın tepkisine yol açmaktadır” ifadelerine yer verdi.AK Partili kadınlar, Malkara Belediyesi’nden, mahallelerine haftada 2 gün minibüs servisi konulmasını talep etti.
21 01 2020
263 kez okundu

AK Parti İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıya; Tekirdağ İl Kadın Kolları Koordinatörü Nigar Güz Hayrandere, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı İfakat Akbulut ve AK Parti Malkara Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Toplantıda söz alan Yaylaköy Mahalle temsilcisi konuşmasında; “Zamanlı zamansız elektriği kesilen mahallelerde halkımız büyük mağduriyet yaşamaktadır. Hele hele süt sağım zamanı meydana gelen elektrik kesintileri biz çitçileri canından bezdirdi. Köy yollarımızın hali ise yürekler acısı… Yapım, bakım ve onarımları aciliyet gerektiriyor. Bazı köylerimizde ise çöpler zamanında alınmamaktadır” dedi.
KÖY YOLLARI BAKIM İSTİYOR
Söz alan diğer mahalle temsilcileri de yaptıkları konuşmalarda; “Köy yollarının kenarlarında uzayan otların araçların görüş açısını kapattığı için acilen biçilmeleri gerekmektedir. Öte yandan, mahallelerde ana caddelerin temizliği yapılmakta olup, ara sokakların ise temizlenmemesi halkın tepkisine yol açmaktadır” ifadelerine yer verdi.
AK Partili kadınlar, Malkara Belediyesi’nden, mahallelerine haftada 2 gün minibüs servisi konulmasını talep etti.

Önder TABAK

                 

 

Whatsapp
google_160x600