24 MAHALLE’DE ELEKTRİKLER KESİLECEK

TREDAŞ Tekirdağ İşletme Müdürlüğü tarafından Malkara ilçesine bağlı 24 Mahalle’de “Müteahhit Çalışması ve Bakım Onarım Çalışması” nedeniyle elektriklerin kesileceğini belirtti.
13.07.2019
579 kez okundu

TREDAŞ İşletme Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya; 16 Temmuz Salı günü saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasında Balabancık Mahallesinde “Bakım ve Onarım Çalışması” nedeniyle elektriklerin kesileceğini ve kesintiden dolayı 468 abonenin etkileneceği belirtildi.
Ayrıca, 17 Temmuz Salı günü saat 09.00 ile 14.00 saatleri arasında Sarnıç, Kiremitlik, Kozyörük, Sarıyar, İbrice, Güneşli, Kürtüllü, Dolu, Hemit, Şahin, Hacısungur, Gönence, Pirinççeşme, Yörücek, Mestanlar, Bağpınarı, İshakça, Tekkeköy, Yılanlı, Demircili, Batkın, Doğanköy ve Karacagür Mahallelerinde “Müteahhit Çalışması” nedeniyle elektriklerin kesileceğini ve 3.294 abonenin etkileneceği belirtildi.
Bu saatler arasında yapılacak olan elektrik kesintisi nedeniyle, kesintisinden etkilenen abonelerin dikkatli olmaları ve elektrikli aletlerini prizlerden çıkarmaları istenildi.
Erdi KURU