2023, 2053 VE 2071 VİZYONUNA YAKIŞIR GENÇLER YETİŞECEK

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, TÜGVA Tekirdağ İl Temsilciliği’ne ziyarette bulundu.
11.02.2019
774 kez okundu

Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya,  TÜGVA Tekirdağ İl Temsilciliği ziyaretinde gençlerle buluşarak TÜGVA Tekirdağ İl Yönetimiyle ve Okul Temsilcisi gençlerle bir araya geldi. Genel Başkan Yardımcısı Kaya, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman söylediği gibi 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna sahip gençlerin yetişmesinde öncülük sağlayacak TÜGVA’mıza bizler de her zaman destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Fatma Betül Sayan Kaya, daha sonra tüm yönetimle tanışarak yapılan çalışmalar hakkında TÜGVA İl Temsilcisi Emrah Hekim’den bilgi aldı. Yapılan çalışmaları takdir eden Kaya, TÜGVA’nın hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini belirtti ve bundan sonraki çalışmalarda da başarılar diledi.


HEDİYE TAKDİM ETTİ
Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya’ya yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür eden TÜGVA Tekirdağ İl Temsilcisi Emrah Ekim, Kaya’ya günün anısına hediye takdiminde bulundu. Ziyaret daha sonra gerçekleştirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.


Tutku AKBAŞ