2018’İN İLK BEBEĞİ VEGA’DAN

2018 yılının ilk bebeği Özel Çorlu Vega Hospital’da dünyaya geldi. Erhan ve Zeynep Güler çiftinin 3 bin 760 gram doğan erkek çocuğuna Serhan adı verildi.
03.01.2018
5123 kez okundu

2018 yılına eğlence mekanlarında veya evlerinde eğlenerek girenler kadar bir de umutlu bekleyiş içinde olarak hastanede giren vatandaşlarımız oldu. Özel Çorlu Vega Hospital’da 2018 yılının ilk bebeği dünyaya gelirken, ailesine de çifte mutluluk yaşattı. Erhan ve Zeynep Güler çitti, 2018 yılını Özel Çorlu Vega Hospital’da karşıladı. 9 aylık hamilelik süresi sonunda yeni yılda anne-baba olan Erhan ve Zeynep Güler çiftinin Kadın Doğum Uzmanı Bahar Mert ve Doğum Koçu Meral Kurt önderliğinde gerçekleşen doğum sonrasında 3 bin 760 gram nur topu gibi erkek çocukları dünyaya geldi. Serhan adını verdikleri çocuklarının doğum süresi boyunca kendilerini yalnız hissettirmeyen Özel Çorlu Vega Hospital yönetim, doktor, hemşire ve çalışanlarına teşekkür etti.
MUTLULUKLAR DİLİYORUZ
DEVRİM Gazetesi olarak 2018 yılının ilk anlarında anne-baba olan Erhan ve Zeynep Güler çiftinin çocukları ile beraber mutlu ve huzurlu günler geçirmesini dileriz.
Tutku AKBAŞ