16 YILDIR TAKIMIN BAŞKANI MÜLAYİM BEDİR GÜVEN TAZELEDİ

Bu sezon Tekirdağ Süper Amatör Lig’e yükselen Vakıflar Güven Spor Kulübü, yaptığı genel kurulda 16 yıldır başkanlık görevini yürüten Mülayim Bedir ile bir dönem daha devam kararı aldı.
14 06 2019
436 kez okundu

Geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan genel kurulda 16 yıldır sürdürdüğü Vakıflar Güven Spor Kulübü Başkanlığına, bir dönem daha seçilen Mülayim Bedir, bu sezon 2. Lige çıkarak büyük bir başarı elde eden Ergene Velimeşespor’un da başkan yardımcılığını yaptı. 1975 yılından bu yana futbolla iç içe olan Mülayim Bedir Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yönetim kurulu üyeliği ve aynı zamanda Ergene Belediye Meclis üyesi görevini yapmaktadır. Gençlerin Sportif alanlara çekilmesi konusunda belediye tarafından yapılan öncülüklerde her zaman faaliyetler içerisinde yer alan Mülayim Bedir, diğer takım yöneticileri ve futbolcular arasında ise Ergene’nin Spor Bakanı lakabı ile anılıyor.
ÖNÜMÜZDEKİ SEZON ÇITAMIZI YÜKSELTTİK
Vakıflar Güven Spor Kulübü Başkanlığına bir kez daha seçilen Mülayim Bedir verdiği demeçte, “Öncelikle 16 yıldır sürdürdüğüm Vakıflar Güven Spor Kulübü başkanlığına bir kez daha beni layık gören her kesime teşekkürlerimi sunarım. Biz spor adamlarının asil görevi çocuk ve gençleri sporla tanıştırmak, sporu geniş kitlelere yaymak, spor kültürü yerleştirmek, sporu sevdirmek, spora başlama yaşında bulunan yetenekli çocukları tespit etmek, onları spor branşlarına yönlendirerek üst düzey sporcu olarak yetiştirilmelerini sağlamaktır. Bizler gerek belediye olarak gerekse kişisel olarak devamlı gençlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Onları gerektiğince kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için elimizden geleni yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz. Vakıflar Güven Spor Kulübü bu sezon Tekirdağ Süper Amatör Lig’e yükseldi. Önümüzdeki sezon çıtamızı bir kademe daha yükselttik. Tabii öncelikle hocamız Ahmet Keskin ve futbolcularımı da bu başarılarından dolayı tebrik ederim. Ben ve yönetim kurulum önümüzdeki sezon Vakıflar Güven Spor’un başarısı için hep birlikte bir ilke imza atmak istiyoruz” dedi.
YENİ YÖNETİM
Vakıflar Güven Spor Kulübü’ne yeni seçilen yönetim kurulu ise şu şekilde oluştu: Başkan Mülayim Bedir, Başkan Yardımcısı Sedat Yağcı, Sayman Birgit Macar, Sekreter Erhan Bütün ve Asil Üye Selçuk Karaca.
Onur ŞEKER

Whatsapp
google_160x600